Casa Soportujar Las Flores

Belangrijkste voorzieningen

  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    De 1-slaapkamer Casa Soportujar Las Flores ligt in de buurt van bezienswaardigheden zoals het wandelpad Soportujar Forest, op 5 minuten loopafstand.

    De theetuin van Órgiva vindt u op afstand van 3 km tot dit vakantiehuis, en het O Sel Ling is op 2 km afstand. Deze 20 m² grote villa ligt op 10-minuten rijden van culturele bezienswaardigheden zoals het Museo Casa Alpujarrena.

    Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche. Een haardroger en badlakens zijn ook beschikbaar.

    Er is een kitchenette met een koelkast en keukengerei in Casa Soportujar Las Flores voor gasten om te koken. Taberna Romero ligt in de buurt van deze 1-badkamer accommodatie en biedt een ruime keuze aan Mediterrane gerechten.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 21:00
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerESHFTU000018011000832880001000000000000VUT/GR/0145743,VUT/GR/014574

    Kameropties bij Casa Soportujar Las Flores

    Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche. Een haardroger en badlakens zijn ook beschikbaar.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Soportujar Las Flores Kamer foto Casa Soportujar Las Flores Kamer foto Casa Soportujar Las Flores Interieur foto Casa Soportujar Las Flores Faciliteiten foto Casa Soportujar Las Flores Macro Details foto Casa Soportujar Las Flores Logo foto Casa Soportujar Las Flores Macro Details foto Casa Soportujar Las Flores Bedden foto Casa Soportujar Las Flores Kamer foto Casa Soportujar Las Flores Buitenkant foto
    Huis "Holiday"

    Grootte: 20 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Casa Soportujar Las Flores

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Casa Soportujar Las Flores

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Spanje

    Veelgestelde vragen

    • Heeft Casa Soportujar Las Flores een keuken?
      Ja, in Casa Soportujar Las Flores is een kitchenette beschikbaar.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van dit vakantiehuis?
      Gasten van dit vakantiehuis kunnen onder andere het Plaza de la Libertad (4 km), de theetuin van Órgiva 3) en het O Sel Ling 2) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Soportujar Las Flores